BİZDEN HABERLER
  Sıva Üstü Aydınlatma Armatürleri
  Sıva Üstü T5 Armatürleri
  Sıva Altı Aydınlatma Armatürleri
  Sıva Altı T5 Armatürleri
  Yüksek Tavan Armatürleri
  Market Armatürleri
  Vitrin spot armatürler
  smd led spot armatürler
  Led panel armatürler
  Led tüp lambaları
  Bant Tipi Tms Armatürler
  T1 Type Armatürler
  Etanj Armatürler
  Tavan Glob Armatürler
  Duvar Aplikleri
  Sensörlü Armatürler
  3'lü Spot Armatürler
  Sokak Armatürü ve Konsol Borular
  Balastlar ve Diğer Aydınlatma
 
Hakkımızda

    İMTAŞ AYDINLATMA  sürekli gelişen aydınlatma sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için 1985 yılında kurulmuştur. Tüm emeğini modern ve yüksek kalitede aydınlatma gereçleri üretimine  yöneltmiş.Kalitesinden ödün vermeden ilerleyen  teknolijisi sayesinde sürekli bir gelişim izleyerek  uzman kuruluş ve  güvenilir isim haline gelmiştir. Bugün müşterilerinin değişen beklenti ve gereksinimlerini karşılamaktadır. İleri teknoloji makine platformu, eğitimli personeli sayesinde ürün yelpazesine  yeni ürünler eklemeye devam etmekte, gelişme ve yeniliklere paralel olarak da müşteri memnuniyeti ve artan müşteri portföyü ile sonuçlanmaktadır. Yüksek üretim kalitesi ve dünya standartlarında, yenilikçi uygulamaları sayesinde Türkiye pazarındaki yerini vazgeçilmez hale getirip dünya pazarından  da pay almaya devam etmektedir . Romanya, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan, Bulgaristan, Irak, Mısır, Libya, Cezayir ve Maroc gibi ülkelerde ihracatı ciddi bir performans göstermektedir. IMTAŞ AYDINLATMA genç ve dinamik kadrosu, çağdaş yönetim felsefesi ile sizlere uygun çözümü mutlaka üretecektir.
Aydınlığa uzanan yolda birlikte yürümek dileğiyle….

Misyonumuz

Aydınlatma sektöründe müşterilerinin tatminini en üst düzeyde tutarak, pazarın talep ve istekleri doğrultusunda evrensel kalite ve standartlarda üretim gerçekleştirerek ekonomik gelişime katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

İhracat ağını genişleterek Türkiye ihracatına katkı da bulunmak ve dünya pazarında en çok bilinen ve tercih edilen markalar arasında yer almaktır.

Copyright © İmtaş Aydınlatma| Web Tasarım Garantimedya